Sosyal Medya Entegrasyonu

 

Entegra Sosyal Medya Gittigidiyor Entegrasyonu ile ürünleriniz Entegra da listelendiği anda dilerseniz Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarınızda da otomatik olarak Entegra tarafından paylaşılır. 

Entegra Tedarikçi xml Gittigidiyor Entegrasyon unu kullanarak stokta tutmadığınız ürünleri de herhangi bir xml sayısı sınırı olmadan Gittigidiyor Entegrasyon ile Entegra, mağazanızda otomatik olarak listeler stok ve fiyatlarını güncel tutar. 

Gittigidiyor Entegrasyon ve Entegra marketing sistemini kullanarak Gittigidiyordan gelen siparişlerinizde ki müşterilerinize dilediğiniz dönemlerde kampanya yaparak kategori bazında toplu sms ve mailling ile müşterilerinize Gittigidiyordaki kampanyalı ürününüze yönlendirebilirsiniz. 

Gittigidiyor Entegrasyonu ile Entegra tarafından listelenen ürünler, Gittigidiyor mağazanızda ki ürünlerin süresi bittikce otomatik olarak yeniden listelenir. Mağazanızda ücretsiz listeleme hakkınız varsa ürünleriniz kendiliğinden aktif satışlara yoksa listelemeye hazır ürünler paneline listelenir. Bu ürünlerinizin topluca ödemesini yaparak tekrar yayına alabilirsiniz.